top of page

Specjalizujemy się w najpiękniejszych dziełach sztuki

Kupowanie sztuki dla przyjemności obcowania z nią oraz w celach inwestycyjnych wymaga innych umiejętności i wiedzy niż tradycyjne inwestycje w akcje czy obligacje. Carmen Tarcha Gallery 5 oferuje kolekcjonerom oraz inwestorom możliwość inwestowania w dzieła sztuki o wyjątkowej jakości. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych ekspertów i profesjonalistów mających wieloletnie doświadczenie na rynku sztuki i zarządzania aktywami. Głównym obszarem działalności Carmen Tarcha Gallery 5 jest obrót dziełami sztuki.

USŁUGI

Sprzedaż dzieł polskich i zagranicznych artystów  |  Doradztwo inwestycyjne  |  Art Banking  |  Know-how  |  Eventy

Carmen Tarcha Gallery 5 jest miejscem spotkań nie tylko miłośników sztuki, ale także inwestorów i kolekcjonerów. Nasza wiedza z zakresu sztuki i finansów gwarantuje najwyższą jakość usług i pozwala oferować zupełnie nową jakość na rynku inwestowania w sztukę.

Zlokalizowana przy ulicy Mokotowskiej Carmen Tarcha Gallery 5 wspaniale wpisuje się w przestrzeń prestiżowego śródmieścia Warszawy, gdzie skupiają się siedziby najważniejszych firm i instytucji. Niepowtarzalny klimat okolicznych ulic tworzą prężnie działające butiki i energicznie rozwijające się firmy. Atmosfera jest tu pełna kreatywności i pomysłowości, które sprawiają, że otoczenie ulicy Mokotowskiej może równać się z podobnymi miejscami największych światowych metropolii.

Usługi
Euro.png

Sprzedaż dzieł sztuki

Procent.png

Inwestycja w sztukę

Nawiasy.png

Zarządzenie
kolekcjami firmowymi
i indywidualnymi

Wykrzynik.png

Profesjonalne porady

Prowadzimy także szeroko pojęte doradztwo w zakresie Art Consultingu. Nasi eksperci doradzają przy zakupie określonych dzieł sztuki, poddając profesjonalnej i kierunkowej ocenie ich walory estetyczne oraz w szczególności potencjał inwestycyjny. Jesteśmy doradcą i partnerem inwestycyjnym dla instytucji publicznych, firm, funduszy inwestycyjnych, banków oraz kolekcjonerów indywidualnych. Naszą misją jest dialog pomiędzy sztuką a biznesem. Zapewniamy inwestorom nowatorskie i pewne formy lokowania kapitału w sztukę najlepszych artystów, zarówno tych już uznanych, jak też tych, którzy są młodzi i będą cenieni w perspektywie kilku lat, a wartość ich dzieł będzie stale wzrastała.

WYSTAWY

Wystawy

Carmen Tarcha Gallery 5 organizuje wystawy nie tylko powszechnie uznanych artystów, takich jak Kiejstut Bereźnicki, Andrzej Fogtt, Adam Marczukiewicz, Włodzimierz Szpinger czy Józef Wilkoń, ale również młodych twórców jak Dominik Jasiński czy Laura Wasilewska.

Carmen-Tarcha-5-white.gif

Artyści

Włodzimierz Szpinger

Dominik Jasiński

Leszek Żegalski

Stanisław Sacha- Stawiarski

Jamil Cacha

Adam Marczukiewicz

Jan Sumiga

Andrzej Fogtt

Piotr Szmitke

Ahmad Al soufi

Józef Wilkoń

Kaziemierz Kalkowski

Kiejstut Bereźnicki

Przemysław Lasak

Edward Shahda

Karam Matouk

Wynajem

WYNAJEM

Carmen Tarcha Gallery to przestrzeń idealnie przystosowana do organizacji wystaw i spotkań biznesowych. Imponujące witryny, profesjonalne oświetlenie i nowoczesny design galerii pozwalają doskonale prezentować twórczość artystów czy organizować spotkania biznesowe

EVENTY

W galerii organizowane były również cieszące się ogromnym zainteresowaniem spotkania z wybitnymi specjalistami nie tylko ze świata biznesu

POZNAJ ZESPÓŁ

_MG_7160_edited.jpg

CARMEN TARCHA

Chief Visionary Officer  |  Doradca Inwestycyjny

104915832_10158467981887442_879515912923

MARIANNA KUPŚĆ

Manager Galerii | Historyk Sztuki

+48 602 144 099

m.kupsc@quadrilion.pl

117334572_615781412688778_45907300020727

ANNA RUDNICKA

Historyk Sztuki | Autorka tekstów

Zespół
bottom of page